Bayrak Direkleri

Bayrak Direği ve Teleskopik Direk Çeşitleri

Bayrak, Flama ve Afiş sergilemek için farklı modellerde direkler kullanılmaktadır. Kullanılan bayrak direklerinde en çok krom veya sarı pirinç malzemeler tercih edilmektedir. Verilen siparişlere göre istenilen renkte çelik borulara boyama yapılarak da üretim yapılmaktadır.

Masa bayrakları ya da binalarımızın önünde asmak istediğimiz direkler için firmamız tarafından üretilen farklı teleskopik direk çeşitleri bulunmaktadır.

En değer verdiğimiz unsurlar arasında olan bayraklarımızı sergilemek için kaliteli ve uzun yıllar kullanabileceğimiz dayanıklı ürünler olması tercih edilmektedir. Özel firmaların kurumsal kimliklerini yansıtmak için kullanacakları makam odası ya da bina girişi bayraklarında teleskopik bayrak direkleri kullanabilir.

Bayrak direği alırken dikkat etmeniz gereken etkenler;

  • Metal görünüm boyalı plastik malzemeler kalitesiz ürünler olduğu için uzun süre kullanım imkanı sağlamamaktadır.
  • Almış olduğunuz bayrak direklerini farklı mekanlarda kullanabilmek için ayarlanabilir (teleskopik) özelliği olmasına dikkat etmelisiniz.
  • Dış cepheye ya da bina girişlerine montaj yapılacak bayraklarınız için alacağınız direklerin cepheye montaj yapılabilmesini sağlayan metal malzemeden imal edilmiş taban plakası olup olmadığına dikkat etmelisiniz.
  • Almış olduğunuz ürün için montaj vida ve dübellerini talep etmelisiniz.

Firmamız bünyesinde türüne göre almış olacağınız bayrak direkleri setinin içinde;

  • Dış cephe modeller için standart 120 cm boyunda 6cm çapında isteğe göre paslanmaz çelik, krom, sarı pirinç ya da istenilen renkte boyanması için çelik boru
  • Kullanmak istediğiniz yere montaj yapılabilmesi için bayrak direğinin içine gireceği taban plakası
  • Montaj yapmanız için 4 adet dübel ve 4 adet cıvata bulunmamaktadır. (Sipariş vermeden önde montaj yapacağınız yüzeyi belirtmeniz halinde uygun dübeller gönderilecektir.
  • İstenilen ölçüye göre Bayrak direklerinin üstünde bulunan Ayyıldız Alem

Firmamız bünyesindeki ürünleri yukarıda belirttiğimiz setleri istediğiniz ölçülerde sipariş verebilirsiniz. Siparişlerinizde kredi kartı kullanım imkanı bulunmaktadır.