Kırlangıç Flama

Kırlangıç Flama

Organizasyon ve açılışlarda en çok kullanılan reklam ve tanıtım malzemesi olarak Kırlangıç Flamalar seçilmektedir. Özellikle fuar ve seçim dönemlerinde birçok firmanın ilk tercih ettiği ürünler arasındadır.

Kırlangıç Flama modelleri ülkemizde siyasi partilerin tanıtımlarında kullanmaya başlaması ile moda olmuştur. Bayrakların alt bitişlerinde oluşan simgeden adını almıştır.

Firmamız Kırlangıç Flama üretimlerinde kabul gören standartlarda kaliteli ürünler üretmektedir. İlk bakıldığında önemsiz gibi gözüken detaylar birçok müşteri tarafından dikkat edilmemektedir. Fakat firmanızın tanıtımını yapmış olduğunuz bir etkinlikle renkleri akmış ya da güneşten solmuş bir ürün ile müşterilerinizin karşısına çıkmamak için aşağıdaki belirttiğimiz konuları alacağınız ürünlerde dikkat etmeniz gerekiyor.

Kırlangıç Flama alırken dikkat edilmesi gerekenler;

Baskı kalitesi ve kullanılan baskı mürekkeplerinin kesinlikle solvent bazlı olmaması gerekmektedir. Solvent bazlı ürünler yanıcı olmalarının yanında çevreye ve insan sağlığına zararlı maddeler içermektedir. Solvent bazlı üretimler özellikle güneş ışığına dayanımı çok azdır.

Kırlangıç Flama Bayrak ürünlerinde kullanılan kumaşlar saten ya da raşel kumaş kullanılarak üretildiğine dikkat etmelisiniz. Özellikle yoğun plastik ve solvent bazlı kumaşlar piyasada çok daha uygun fiyatlardan bulunduğundan kullanıcılar alım yaparken sadece fiyat olarak gördüğünden daha kalitesiz kumaşlardan üretilmiş bayrakları almış oluyorsunuz. Petrol türevi yapılı kumaşlarda uzun süre dayanım sağlamamaktadır.

Kırlangıç Flama askı yöntemi ile teşhir edildiğinden dolayı bayrağın askı parçasına geçen yuvasında çift dikiş kullanılıp kullanılmadığına dikkat etmelisiniz. Tek dikiş yapılan ürenler çok kısa süre içinde açılma yaparak bozulurlar.

Firmamız bünyesinde beşgen, üçgen ve oval olmak üzere farklı modellerde üretim yapılmaktadır. Sipariş vermeden önce hazır bir model kullanmak istemiyorsanız istediğiniz logo yada baskı objesinin dijital dosyasını tarafımıza göndermeniz halinde siparişleriniz Türkiye genelinde 2-3 gün içinde teslim edilmektedir.

Firmamız bünyesinde almak istediğiniz ürünleri kredi kartı kullanarak alabilirsiniz.