Masa Bayrağı

Masa Bayrağı

Genelde resmi kuruluş ya da bazı firmalarda kullanılan masa bayrakları son yıllarda firmaların kurumsal yapılaşmada gösterdikleri özenden dolayı birçok alanda karşımıza çıkmaktadırlar. Kurumsal kimliğin anlatılmasında en ciddi materyallerden bir tanesi Masa Bayrağı olarak bilinen ayaklı 20-25 cm yüksekliğinde saten kumaşa çeşitli ve çift taraflı baskı yöntemleri kullanılarak üretilen ürünlerdir.

Firmamız Masa Bayrağı üretiminde baskıda kullanılacak görselin türüne göre aşağıdaki yöntemleri kullanmaktadır;

  • Empirme baskı
  • Serigraf baskı
  • Dijital baskı

Piyasada birçok firma tarafından üretilen masa bayraklarını alırken dikkat etmeniz gereken noktalarında başında bayrakların montaj yapıldığı çubuklar olmalıdır. Firmamız krom ve pirinç direk kullanmaktadır. Aynı şekilde bayrağı taşıyan ve masanın üstüne oturan kaide olarak tabir edilen bölüm genelde polyester ya da pirinç olarak üretilmektedir.

Firmanızın ve markanızın anlatacak malzemenin kaliteli görünmesi bayrak kenarları sıcak kesim işlemi ile kesilmektedir.

Masa Bayrakları tekli, çiftli, üçlü ve ülke bayrakları seti şeklinde satılmaktadır. Firmanızın lobi yada danışma gibi bölümlerinde genelde ülke bayrakları seti ile firmanızın logosu ve Türk bayrağının bulunduğu setler en çok tercih edilen ürünler arasında olmaktadır.

Ülkemizde masa bayrağı kullanımı özellikle firma ve resmi kurum yetkililerinin basın açıklaması yaparken bulundukları kürsü ya da masalarda bulundurması ile moda olmaya başlamıştır. Bu tür ürünler markanızın tanıtımı ve kurumsal kimliğinizi vurgulamada ki ciddiyetinizi başarılı bir şekilde göstermenize yardımcı olacaktır.

İhtiyaçlarınız için sitemizde bulunan iletişim formu ve bilgilerinden ulaşarak sipariş verebilirsiniz. Siparişlerinizde kredi kartı kullanabilirsiniz.