Plaj Bayrağı

Plaj Bayrağı

Son yıllarda ülkemizde birçok açılan yeni firmaların mağazalarının önünde bulunan ve kurumsal reklam temaları tanıtımlarda en çok kullanılan Plaj Bayrağı isimli modeller firmamız bünyesinde bütün aksesuarlarına kadar kaliteli ve garantili üretim imkanı sunmaktadır.

Dışarıdan bakıldığında reklam yapılması istenilen kitle tarafından sadece firmayı anlatan bir obje olarak görülse de tanıtım yapacak firmaların alırken dikkat etmesi gereken önemli noktalar bulunmaktadır. Plaj bayrakları genelde kısa süreli reklam aracı olarak görüldüğü için birçok merdiven altı üretim yerlerinde düşük standartlarda üretim yapıldığından çok kısa ömürlü malzemeler piyasada bulunmaktadır.

Plaj Bayrağı Alırken Dikkat Edilmesi Gereken;

  • Bayrakların çubuklarının saplandığı su ile doldurulan ağırlık dubaları darbelere dayanımlı sert plastik malzemelerden yapılmış olması gerekmektedir. Dayanıksız malzemelerden yapılan dubalar ufak bir darbede su sızıntısı oluşturacağından beklendiğiniz performansı almamanıza neden olacaktır.
  • Plaj Bayrağı modellerinde reklam bayrağının takıldığı çubukların esneklik özelliği olan sert plastik malzemeden üretilmiş olması gerekmektedir. Kırılgan özellikli kalitesiz plastiklerden üretilen ürünler özellikle rüzgarlı havalarda çok çabuk kırılabilmektedirler.
  • Baskı yapılan kumaşın gerdirmeye karşı dayanıklı olması gerekir. Baskı yaptırdığınız bayrakları gergin bir şekilde taşıma çubuklarına takıldığından dolayı kullanılan kumaşın kaliteli olması gerekmektedir.

Plaj bayrakları üretimin kullandığımız kumaşların kalitesi 135-140 gram/m2 olup ağırlık dubaları ise standart olarak 20 litrelik kapasitedir. İsteğe göre 400-500cm uzunluğunda ürettiğimiz bayraklarda ise ağırlık dubalarını 32 litrelik olacak şekilde üretilmektedir.

Firmamız ihtiyacınız olan bayrak modellerini geçmiş tecrübeleri ve teknolojiye ayak uydurarak sürekli geliştirdiği imalat yöntemleri sayesinde aramış olduğunuz ürünleri kullanım aşamasında sorun yaşamadan kullanmanızı sağlamaktadır. Firmamız verilen siparişleri anlaşmalı kargo firmaları ile çok kısa sürede adrese kargo yapmaktadır.