Üçgen Beşgen Flama

Üçgen Beşgen Süs Flamaları

Geçmiş dönemlerde spor kulüpleri maç başlamadan önce takım kaptanlarının birbirine hediye ettiği bayrak modeli olarak tanınmıştır. Fakat son dönemlerde spor kulüplerinden ziyade kurumsal firmalar, dernekler ve STK örgütleri tarafından kullanılan ürünler arasında olmuştur.

Kurumsal Üçgen Beşgen Süs Flamaları genelde dış ortamlarda sergilenen süs bayraklar ile karıştırılmaktadır. Fakat bu ürünler baskı yöntemi olarak en kaliteli ürün sınıfındadır.

Firmamız bünyesinde üretilen ürünler çift kat saten kumaşlara son teknoloji kaliteli dijital baskı yöntemi kullanılarak üretilmektedir. Çift kumaş tamamlanmadan önce kumaşların arasında kaliteyi ve görsel etkisinin arttırmak için karton kullanılmaktadır. Kullanılan kartonlar flamaların buruşmasını ve dik durmasını sağlamaktadır. İsteğe göre Üçgen Beşgen Süs Flamaları çevresi püsküllü olacak şekilde istenilen ebatlarda üretilmektedir.

Ürünlerimizde üçgen, beşgen, kare ve dairesel formlar kullanılarak üretilebilmektedir. Bu reklam malzemesi ürün en çok göz önünde bulunan flama modeli olduğundan dolayı özellikle dikiş kalitesine çok dikkat edilmesi gerekmektedir. Püsküllü ürünlerde iplerin kalitesiz ve dikişleri özensiz üretilen ürünler görselliği rahatsız edecek görüntüler oluşturmaktadır.

Flamalarımız ve bayraklarımızda kullandığımız boyalar tamamen Avrupa menşeli olup insan sağlığına ve çevreye zararlı kimyasal maddeler içermeyen su bazlı mürekkepler kullanılmaktadır. Birçok firma tarafından düşük maliyetli olması için kullanılan solvent içerikli mürekkepler yanıcı ve parlayıcı özellikte olduğu için kullanılan mekanlarda risk teşkil etmektedirler.

Üçgen Beşgen Flama siparişlerinizde istediğiniz baskı resmini yüksek kaliteli olacak şekilde firmamıza göndermeniz durumunda Türkiye’nin tüm şehir ve bölgelerine anlaşmalı kargolarımız ile 3-4 gün içerisinde teslim edilmektedir.