Araç Aparatlı Bayrak

Araç Aparatlı Bayrak

Seçim zamanlarında konvoyu oluşturan araçlarda, maç kutlamalarında ve sıklıkla emlakçıların araçları sergilerken gerek cama montaj gerekse araç kaportasına montaj yaparak kullandıkları bayrak türüdür.

Otomobil fors direği olarak da bilinen Araç Aparatlı Bayrak modelleri firmamız bünyesinde istenilen ölçü ve baskı türünde üretilmektedir. Bayrakların takıldığı aparat kısmı tek parça dayanıklı PVC malzemeden imalat edilmiştir.

Araç Aparatı ürünlerimiz bayrak ve montaj aparatı ile birlikte satılmaktadır. Ürünlerimiz piyasada kalitesiz ürünler gibi yapışkan şeklinde montaj edilmemektedir. Geliştirdiğimiz model sayesinde sıkıştırma yöntemi ile araçlara montaj edilmektedir.

Araç Aparatlı Bayrak Nasıl Kullanılır?

Ürünlerimiz istediğiniz ölçü ve baskıda sipariş verdikten sonra size teslim edilen set içinde araçlara montaj etmenizi sağlayacak aparat ile beraber teslim edilir. Bayraklarınızı PVC çubuklara bağladıktan sonra aparatın altında bulunan bölümü araç camına ya da far kısmına geçirerek montaj edebilirsiniz. Cama takmak istediğiniz aparatın yuvasını cama geçirdikten sonra bayrakların sıkışması için ister camı kapatarak isterseniz de kapatmadan sıkıştırabilirsiniz.

Bayraklarımız raşel kumaşa dijital baskı yöntemi ile imal edilmektedir. Araç aparatlı bayraklar sürekli rüzgara maruz kaldığı için kaliteli yöntemlerle üretildiğinden uzun süre kullanıma izin vermektedir. Web sitemizden bayrak baskı yöntemlerini inceleyerek istediğiniz türde sipariş verebilirsiniz. Özellikle emlakçıların kullandıkları bayrakların sürekli kullanım sağlaması için kaliteli malzemelerden üretilmesi gerekmektedir.

Promosyon ve teşhir amaçlı kullanmak istediğiniz ürünleri web sitemiz üzerinden bulunan iletişim numaralarından firmamıza ulaşarak sipariş verebilirsiniz. Yılların vermiş olduğu tecrübemiz ve mutlu müşteri referanslarımız ile sizlere hizmet veriyoruz.