Atatürk Posteri

Atatürk Posterleri

Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Resmi günlerde en çok kullanılan bayraklardan olan Atatürk objeli bayraklar firmamız bünyesinde kaliteli baskı yöntemleri kullanılarak istenilen ebatlarda üretilmektedir.

Atatürk Posteri alırken sitemiz üzerinden bulunan hazır görsellerin yanında baskı yaptırmak istediğiniz görseli tarafımıza yüksek çözünürlükte göndermeniz durumunda göndermiş olduğunuz dosyanın izin verdiği ebatlarda istediğiniz ölçülerde baskı yapabiliriz.

Atatürk Posterleri genelde bina cephesi gibi dış ortamlarda sergilendiğinden kullanılan kumaş türünden baskı mürekkep ve baskı yöntemine uzun süreler kullanmanızı sağlayacak etkenlere dikkat edilmesi gerekmektedir.

Özellikle büyük ebatlarda almış olduğunuz ürünleri sergileme zamanı dolduktan sonra başka günler yeniden kullanmak için dayanıklı ürünler seçmeniz gerekmektedir. Ülkemizde baskı teknolojileri çok hızlı gelişmesine rağmen birçok firma ürünlerde baskılarda eski yöntemler kullanılmasından dolayı kalitesiz ürünler piyasada bulunmaktadır.

Atatürk Posteri imalatında firmamızın kullandığı baskı mürekkepleri Avrupa menşeli ve solvent içermeyen su bazlı ürünlerdir. Kumaş üzerine yapılan baskılar uzun süre dayanıklı kalması ve renklerinde akmalar olmaması için çeşitli ısıl işlemlerden geçmektedir. (Isı Fiksesi gibi)

Dış cephede sergilenen ürünler dış hava koşullarında yoğun şekilde maruz kalacağından kullandığımız kumaşlar esnek yapısı ile uzun süreler kullanmanıza imkan sağlamaktadır.

Üretim parkurumuzun genişliği ve deneyimli çalışanlarımızdan aldığımız güç ve güvenle müşterilerimiz tarafından talep edilen bütün siparişleri Türkiye’nin bütün noktalarına 2-3 gün içinde teslim edilmektedir. Yurt dışından sipariş vermek isteyen müşterilerimiz web sitemizde verdiğimiz iletişim numaralarında bize ulaşarak kargo bilgisi ve gönderim süresi hakkında bilgi alabilirler.

Resmi günler öncesi yoğun sipariş olduğundan dolayı siparişlerinizi kullanmak istediğiniz günden 5-6 gün önce vermeniz avantaj sağlamaktadır.

atatürk poster çeşitleri