Branda Bez Afiş

Bez Branda Afiş

Açılış, tanıtım ve duyuru gibi etkinliklerde en sık kullanılan reklam modeli arasında Bez Branda Afiş türünde uygulamalar kullanılmaktadır. Ülkemizde metin ve görsel reklam aracı olarak da kabul görülen afişler uygun bütçeli reklam aracıdır. Özellikle teknolojinin getirmiş olduğu yenilikler baskı maliyetlerinin azalması ile her türlü etkinliklerde çok rahat kullanabileceğiniz bir yöntemdir.

Firmamız bünyesinde üretilen Bez Branda Afiş ürünler isteğe göre patiska kumaş ya da vinil branda üzerine baskı yapılarak üretilmektedir. Baskıda kullandığımız solvent içermeyen su bazlı mürekkepler sayesinde almış olduğunuz ürünler özellikle dış hava koşullarında uzun süre yıpranmadan kullanılmaktadır.

Firmamızdan almış olduğunuz Bez Branda Afiş ürünleri ılık su ve Arap sabunu türünü deterjanlarla temizlenebilmektedir. Su bazlı yapısı ile güneş ışıklarının vermiş olduğu zararlardan en az şekilde etkilenmektedir. Ürünlerimizin dört köşesinde asma işleminin uygulanması için demir halkalar içinde askı delikleri açılmaktadır. Askı deliklerin etrafında kullandığımız demir halkalar özellikle rüzgarlı havalarda yırtınmaya karşı dayanım sağlamaktadır.

Bez Branda Afiş baskı teknolojisinin gelişmesi ile geçmiş dönemlere kıyasla daha uygun maliyetlerde ürünler alarak reklamlarınıza ve duyurularınıza katkı sağlayabilirsiniz. 280gram ve 450gram vinil kumaşlarımız ile satın almış olduğunuz ürünleri uzun zaman kullanabilirsiniz.

Son yıllarda dekorasyon alanında duvar kaplama olarak da bez branda ürünler kullanılmaktadır. Özellikle inşaat alanlarının cepheleri çevreyi rahatsız edici görüntülerden arındırmak ve aynı zaman reklam alma alanı olarak da kullanılması için bez branda afişler kullanılmaktadır. İstemiş olduğunuz baskıları firmamız bünyesinde geniş üretim parkurumuzda bulunan çeşitli baskı makineleri ile istenilen ölçülerde üretilmektedir.

Kaliteli yapısı sayesinde ışıklı tabelaların ön yüzüne de almış olduğunuz bez brandaları gerdirme yöntemi kullanarak montaj yaptırabilirsiniz.