Dubalı Bayrak

Dubalı Bayrak

Ülkemizde birçok farklı isimlerde bulunan Dubalı bayrak modelleri reklam ve organizasyon sektöründe en çok tercih edilen ürünler arasında bulunmaktadır. Kolay kurulum ve portatif ürünlerimiz sayesinde organizasyonlarınızda kolayca kullanabilirsiniz.

Dubalı bayrak ürünlerimiz üç parçadan oluşmaktadır.

  • Seçmiş olduğunuz ebatlarda kaliteli kumaşa baskı bayrak (Raşel kumaş)
  • Bayrakların montaj edilmesi için alüminyum ya da PVC sert plastikten imal edilmiş gergi çubuğu
  • Bayrakları kullanmak istediğiniz yerde sabit kalması için standart ölçü ürünlerde 20 litre kapasiteli ve su, kum ya da ince çakıl ile doldurulma imkanı sağlayan ağırlık dubası. Ağırlık dubasının yere terazisinde montaj yapılması içinde ayar aparatı da beraberinde üretilmektedir.

Dubalı bayrak ürünlerimiz firmamız bünyesinde bulan baskı makineleri ile solvent içermeyen su bazlı boyalar ile baskı yapılmaktadır. Baskı kalitemiz sayesinde bayraklarımız uzun süre kullanılabilmektedir. Özellikle dış ortamlarda kullanılmasından dolayı hava koşullara dayanıklı olacak şekilde üretilmektedir. Ürünlerimizin bayrak bölümü kolay sökülebilir olduğu için istenildiğinde gergi çubuklarına farklı bayraklarda takılabilmektedir. Ürünlerimizin bayrakları petrol türevi kimyasal içermeyen deterjanlar ile ılık sıcaklıkta temizlenebilmektedir.

Ağırlık dubalı ürünlerinin yanında özellikle kumsal gibi alanlarda kullanılabilmesi için ağırlık dubası kullanmadan mevcut zemine tutturma aparatları da bulunmaktadır. Sipariş verme esnasında istemiş olduğunuz özellikleri belirtmenizi rica ederiz.

Dubalı bayraklarda kullanmak istediğiniz baskı görselini ya da vektörel çizimleri firmamıza göndererek sipariş verebilirsiniz. Konusunda deneyimli ekip ve geniş üretim parkurumuz sayesinde vermiş olduğunuz siparişler 2-3 gün içinde anlaşmalı kargo firmaları ile adrese teslim edilmektedir.