Gönder Bayrağı

Gönder Bayrağı

Kurumsal yapıları oluşmuş firmaların baskı figürü olarak marka ve logolarını kullanarak firma adını insanlara duyurmak için gerek şirketlerinin hizmet binalarının önünde gerekse tanıtım amaçlı uygun lokasyonda bulunan yerlere Gönder Bayrakları takmaktadırlar.

Firmalar bayrak satın alması yaparken en önemli konulardan bir tanesi olan baskı malzemesi kalitesini önemsemektedirler. Sadece fiyat olarak değerlendirdiklerinde kullanım süresine göre yüksek maliyetlerden satın almış oluyorlar. Özellikle Gönder Bayrağı türü modeller sürekli dış ortamlarda bulunduğu için hava olaylarına ve çevre kirliliğine yüksek derece maruz kaldığında bayraklarda kullanılan kumaş malzemesinin aşağıdaki tür malzemelerden üretilmiş olmasına dikkat edilmelidir.

  • Raşel
  • Alpaka
  • Saten

Gönder Bayrağı Alırken Dikkat ve Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler;

  • Ülkemizde bayrak direklerinin kabul görülen yükseklik mesafesi 600cm’dir. Standart olarak bayrak almak istediğinizde bayrak ölçülerinin (Yükseklik = 150cm – Genişlik=100cm) olacak şekilde planlama yapabilirsiniz.
  • Gönder Bayraklarını dayanıklı malzeme ve kaliteli baskı türünden üretilmiş ürünlerden aldığınızda uzun süreler temizleyerek kullanabilirsiniz. Temizleme yaparken düşük sıcaklıkta (30-45°C) ve renkli çamaşırlarda kullanılan deterjanlar ile temizlemeniz gerekmektedir.

Firmamız bünyesinde üretilen Gönder bayrakları eğer resimli olacaksa dijital baskı yöntemi ile sadece isim türü baskılı olacaksa empirme yöntemi kullanılarak üretilmektedir. İki baskı yönteminde de kaliteli kumaşlar ve baskı mürekkepleri kullanıldığından dolayı almış olacağınız bayrakları uzun süre kullanabilirsiniz. Dijital baskılı modellerimiz birçok firma tarafından yapılmayan baskı sonrası ısıda bırakma yöntemi ile katman oluşturularak dış ortamlardaki koşullara daha dayanıklı hale getirilmektedirler.