Kağıt Bayrak

Kağıt Bayrak Çeşitleri

Genelde eğitim kurumlarında resmi bayramlarda ve festival dönemlerinde kutlama için kullanılan bayrak türüdür. Firmamız bünyesinde dijital baskı ve selafonlu yöntemle üretilmektedir. Ürünlerimiz istenilen ölçüde farklı modellerde üretilmektedir.

Firmamız bünyesinde üretilen Kağıt Bayrak Çeşitleri;

  • Plastik sopalı Selafonlu – Selafonsuz
  • Ağaç sopalı Selafonlu – Selafonsuz
  • İpe dizili bayraklar

Ürünlerimizde kullanılan kağıtlar tamamen çevre dostu olarak sadece kağıt üretiminde kullanılmak için özel üretilmiş ağaçlardan imal edilmiştir. Standart bayraklar 125-135 gram kağıtlardan imal edilmiştir.

Müşterilerin isteklerine göre kullanılan selafon kaplamalar Kağıt bayrak ürünlerinde uzun süre dayanım sağlamaktadır. Kısa süre kullanımlarda selafon kaplama maliyet getireceği için tercih edilmeyebilmektedir.

Kağıt Bayraklar müşterinin istediğine göre çift taraflı baskı yapılarak üretilmektedir. Standart üretimler 15-20cm ebatlarında üretilmektedir. Genelde 20cm uzunluğundaki tutma sapları sayesinde etkinliklerde rahatça sallanabilmektedir.

En çok tercih edilen baskı figürleri olarak Türk Bayrağı veya Mustafa Kemal Atatürk baskılarından oluşmaktadır. Firmamız bünyesinde bulunan seri üretim makineleri sayesinde istemiş olduğunuz logo ve renklerde baskı yapılabilmektedir.

Kağıt bayraklarında kullandığımız tutma sopaları bayraklara çift dikiş yöntemi ile tutturulmaktadır. Piyasada düşük maliyet ile satılan ürünler genelde ısıl yapıştırma yöntemi kullanıldığından çok kısa sürede bozulmaktadır.

Kağıt bayrak tutma sopalı üretildiği gibi ipe dizili şekilde de kullanılmamaktadır. Standart olarak üretilmiş ürünler 5mt uzunluğundadır. Her sette 40-45 adet 10cm x 20cm ölçülerinde kağıt bayrak bulunmaktadır. İpe dizili kağıt bayraklarda kullanılan ipler dayanıklı dikiş iplikleri kullanılarak dikilmiştir.

İstemiş olduğunuz ürünleri gelişmiş üretim makinelerimiz sayesinde fabrikasyon baskı yapma imkanından dolayı çok kısa süre ve adette üretim yapılabilmektedir.