Olta Bayrak

Olta Bayrağı

Gelişen ticaret pazarında firmaların birbirleriyle rekabet etmesi için ağırlık verdikleri işlemler arasında reklam faaliyetleri olmaktadır. Özellikle açılışlarda ve mağaza önlerinde müşterilerin dışarından ilgisi çekmek için Olta Bayrağı olarak bilinen ürünleri reklam amaçlı kullanmaktadır.

Olta bayrağı ürünleri açılış gibi etkinlikle firmaların kurumsal kimliklerini tanıtma aşamasında en etkili yöntemlerden olmaktadır. Firmamız piyasada bulunan kalitesiz ürünlere kıyasla iç ve dış ortamlarda rahatlık kullanıma uygun olan kaliteli ürünler ile ihtiyaçlarınıza cevap vermektedir.

Olta bayrakları kısa süreli reklam malzemesi olarak görüldüğünde piyasada kalitesiz malzemelerden üretilmiş ürünlere çok sık rastlanılmaktadır. Özellikle kumsal, sahil ve hava şartlarının baskın olduğu ortamlarda dayanıksız malzemelerden yapılmış bayraklarda renk solması ve boya akması gibi sorunlar görülmektedir.

Bizim Firmamızı Neden Seçmelisiniz;

Kalitesiz olarak üretilmiş Olta bayrağı ürünlerinde bayraklar ile gergi çubukları uyumsuz olduğu zaman baskı yapılmış bayraklar potluk yapacağından gergin duramayacaktır. Firmamız tarafından üretilen bütün olta bayrakları kaliteli çubuk ve kumaşlardan üretilmiştir.

Kumaşlarımız 135-140 gram/m2 özelliğinde

Gergi çubukları Esnek sert plastik ya da alüminyum malzemeden

Ağırlık yapması için bayrakların dibinde bulunan su dubaları ise dayanıklı plastik malzemeden yapılmıştır.

Olta Bayrak baskılarımızda kullandığımız boyalar İsviçre ve Danimarkalı menşeli yapısında solvent içermeyen ürünlerdir. Ucuz ürün olarak tarif edilen modellerde baskı için Sublimasyon türü boyalar tercih edilmektedir. Bu tür baskılar bayrakların nemlenmesi ya da ıslanması durumunda anında renk akması oluşturmaktadır.

Üretimini yaptığımız ürünlerin hiçbiri çevreye ve insan sağlığına zararlı maddeler barındırmamaktadır. İhtiyacınız olan bütün miktarları geniş üretim parkurumuz sayesinde hızlı bir şekilde teslim etmekteyiz.