Park Dubası

Park Dubaları

Ülkemizde artmaya devam trafik sorununa karşı özellikle firma sahipleri mağazalarının önüne yabancı araç parkını engellemek için kullandıkları dubaları artık reklam unsuru olarak kullanma imkanı sağlıyoruz.

Firmamız bünyesinde üretilen Park dubaları PPC ve PVC malzemeler kullanılarak uzun yıllar sorunsuz kullanmanızı sağlayacak dayanıklı yapıdadır. Dükkan önlerine ya da kaldırımlara yerleştirdiğiniz Park Dubaları görüntü kirliliği oluşturmaması açısından firmanızın logosunu ya da istemiş olduğunuz baskıyı dubaların yüzeylerine yüksek kalitede basılmaktadır.

Park Dubası dış ortamlarda bulunduğunda dolayı baskıların hava şartlarına dayanacak şekilde kaliteli baskı sistemleri ve mürekkepleri kullanılarak yapılmaktadır.

Firmamız bünyesinde hızlı sipariş verebileceğiniz ürünlerimizin yerden yüksekliği 95cm ve 130cm olacak şekilde üretilmektedir. Bu modellerimizde reklam baskısı yapılacak alanlar 40cm x70 cm ve 50cm x 90cm olarak standart olarak bulundurulmaktadır.

Park dubalarımızın ağırlık yapması için kullanılan bidonları darbelere dayanıklı sızdırmaz malzemelerden imal edilmiştir. Ağırlık hazneleri su, kum ve ince çakıl kullanarak doldurabilirsiniz. Siparişlerinizde talepleriniz doğrultusunda baskıların reflektif özellikle olması için farklı baskı yöntemleri kullanarak imal edilebilmektedir. Özellikle gece karanlığında dikkatsiz sürücülerin Park dubalarınızı fark etmemesi sonucu çarpmasının önüne geçmek için gece karalıkta parlayan özel mürekkepler kullanılabilmektedir.

Neden Park Dubası Kullanmalısınız;

  1. Dükkan, mağaza önleri yada girilmesini istemediğiniz yolları en düşük maliyet ile kapatabilmenin yanında dubalarımızdaki reklam alanları sayesinde firmanızın reklamını açık alanlarda yapma imkanı sağlamak
  2. Mağaza ve dükkan önlerini istemediğiniz sürücülere kapatmak için
  3. Seyyar kullanılma özelliği sayesinde istediğiniz zaman kullanımdan kaldırabilirsiniz.
  4. Dayanıklı malzemelerden yapılmış Park Dubaları uzun yıllar kullanım imkanı sağlamaktadır.

Firmamız pazardaki geçmiş tecrübesi ve mutlu müşteri portföyü ile taleplerinizi hızlı bir şekilde sadece bir telefon ile karşılamaktadır.