Roll Up

Roll up Banner Çeşitleri

Son yıllarda fuar ve açılışlarda en sık tercih edilen reklam aracı Roll up Banner ‘lar kolay ve düşük maliyetleri ile tercih edilmektedir.

Firmamız bünyesinden üretilen Rollup ürünler kaliteli yapısı ile iç ve dış mekanlar da her türlü hava koşullarında kullanılabilmektedir. Roll up ürünler çok tercih edilmesinden dolayı piyasada kalitesiz ürünler artmaktadır.

Roll Up Bannerlar bayrak, gergi çubuğu ve sarma kutusu olmak üzere üç parçadan üretilmektedir. Kullanılan bayraklarımız gerdirmelere karşı dayanıklı kumaş ve hava koşullarında etkilenmeyecek baskı malzemelerinden üretilmektedir. Gergi çubuklarımız alüminyum malzemeden ayarlanabilir şekilde imal edilmektedir. Roll up Banner ürünlerinde en önemli malzemelerden bir tanesi olan sarma kutuları dayanıklı ve kolay taşınabilir olması için alüminyum kasadan üretilmiştir. Dayanıklı kasa ve sarma yayı yapısı ile farklı baskıları değiştirerek uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Üretimimizin dahilinde bulunan Roll up Banner Çeşitleri

  • Standart Roll Up Banner   (60cm x 180cm / 80cm x 200xm) gibi ölçülerde
  • Çift Taraflı Roll Up Banner ( Ürünlerin çift kumaş kullanarak gergi çubuğu arada kalacak şekilde üretilmektedir.)

Roll up ürünlerini alırken dikkat etmeniz gerekenler;

  • Baskı yapılan kumaşların içinde bulunduğu sarmal yuvasının dış kutusunun alüminyum malzeme ve içinde sarma parçasının demirden yapılmış olması. (Plastik ürünler çok kısa süre içinde kırılmaktadır.
  • Baskı için kullanılan boyanın solvent bazlı olmaması ve kumaşın katlanması durumunda renk karışıklığı yapmayacak kalitede basılması. (Bayraklar sarma yuvasında sert bir şekilde sarıldığı için kalitesiz üretilen ürünlerde renk karışması oluşmaktadır.)
  • Kullanılan gergi çubuklarının ahşap ya da kalitesiz plastik yapılmamış olması
  • Baskıların gergi çubuklarına bağlandıkları yerde çift dikiş kullanılması ve bağlantı yuvasının kumaşın katlanarak sertleştirilmiş olması.

Firmamız bünyesinde üretilen ürünlerimizi kredi kartı kullanarak web sitemiz üzerinden verdiğimiz iletişim bilgilerini kullanarak sipariş verebilirsiniz.