Türk Bayrağı

Türk Bayrağı

Türkiye insanlarımızın en çok değer yargıları arasında bulunan Türk Bayrağı yaşamımızın her alanında bulundurmaya çalışırız. Türk bayrakları milli günlerimizin dışında birçok firmanın ve toplum kuruluşlarının sergilediği unsurlar arasında bulunmaktadır.

Firmamız Türk Bayrağı almayı düşünen insanlar için kaliteli ve doğru ölçülerde üretilmiş ürünler sunmaktadır. Ürünlerimiz kalite değerleri kabul görmüş standartlarda olan Alpaka veya Rahşel kumaşlardan üretilmiştir. Ürünlerimiz kesinlikle sağlığa ve cilde zararlı olacak kimyasal maddeler içermemektedir.

Firmamızın üretimin bulunan Türk Bayrağı modelleri;

  • Standart ölçülerde normal Türk Bayrakları
  • Milli günler için süsleme amaçlı Düz ve Sivri Uçlu Flama Bayraklar
  • Yol kenarı direklerde kullanılmak üzere Kırlangıç Uçlu Flama

Olmak üzere çeşitlerimiz bulunmaktadır. Verilen siparişler doğru en boy oranları içine kalmak üzere istenilen ölçülerde üretilebilmektedir.

Türk Bayrağı alırken dikkat etmemiz gereken ölçüler

Normal direk tipi bayrak almak istiyorsak, dünya genelinde standart direk boyları 600cm olduğundan dolayı bu tip direklerde

En=100cm x Yükselik = 150cm veya En=150cm x Yükselik 225cm

Ölçülerini tercih edebilirsiniz. Direk boyları büyüdükçe bu oranlamalara göre bayrak boylarınızı tespit edebilirsiniz. Türk bayraklarında en-boy oranı 1.5 olacak şekilde farklı kullanım alanları içinde kendi ölçülerinizi oluştabilirsiniz.

Türk bayrağı alırken baskı kalitesinin ve İp bağlama yerinde bulunan dikişlerin sağlamlığına önem göstermeniz gerekmektedir. Firmamızın bünyesinde üretilen bayrakların baskı kalitesi dış ortamlarda oluşan hava şartlarına uzun süre dayanıklı ve ip bağlama bölgesindeki yuvanın etrafı çift dikiş yöntemi ile üretilmiştir. Bayrağımızın kırmızı renk olmasından dolayı kalitesiz baskı üretimlerde yaşanan solmalar çok kısa süre içinde belli olmaktadır.