Yelken Bayrak

Yelken Bayrak

Son yıllarda firma açılışları ve organizasyonlarda en çok tercih edilen malzemelerden bir tanesi ismini yelken şeklinden alan Yelken Bayrak ürünleridir. Açık hava etkinliklerinde hitap etmek istenilen kitleye en uygun fiyatta anlatılması istenilen fikri ulaştıran reklam modeli olmaktadır.

Firmamız Yelken Bayrak üretimi konusunda geçmiş tecrübeleri ve geniş referansları sayesinde edinmiş olduğu bilgisinin yanında modern üretim parkuru sayesinde ihtiyacınız olan ürünü kaliteli üretim sorumluluğu alarak üretmektedir.

Yelken Bayrak kullanırken yaptırmak istediğiniz baskının çok sade ve anlaşılır bir biçimde olmasına dikkat edilmelidir. Bu tür reklam araçları kişilerde anlık bir etki uyandırarak dikkat çekmektedir.

Firmamız üretimini yaptığı ürünlerde gerek kullandığı baskı mürekkepleri gerekse üretim tekniği almış olduğunuz ürünleri günlük kullanmak yerine uzun süre kullanmanızı sağlamaktadır.

Birçok firma tarafından yapılmayan özellikleri biz yapıyoruz.

Kumaşların çubuklara geçtiği yuvalarda çift dikiş yöntemi kullanıyoruz.

Bayrakların uzun süre solmadan ve renk akması yapmadan kullanılması için Avrupa menşeli solventsiz baskı mürekkepleri kullanıyoruz.

Yelken bayrakların en önemli parçası olan ağırlık su dubalarını standart üretimlerde 20litrelim ve dayanıklı plastik malzemelerden kullanıyoruz. Sağlam yapısı sayesinde Su, kum ve ince çakıl ile doldurabilirsiniz.

Kullandığımız gelişmiş bilgisayar teknolojisi sayesinde baskı yaptırmak istediğiniz dosyaları JPEG,TİFF, EPS, PDF ve PSD olarak gönderebilirsiniz.

Yelken bayrak ürünleri standart üretimlerde 250cm – 300cm yüksekliğinde ve 75cm genişliğinde olmaktadır.

300cm’e kadar olan modeller ağırlık dubaları 20 Litrelik kapasiteli olarak gönderilmektedir. Web sitemiz üzerinden referanslarımızı ve bayrak modellerimizi inceleyerek iletişim numaralarımızdan sipariş verebilirsiniz. Kredi kartı kullanarak ürünlerinizi alabilirsiniz.