Parti Bayrakları

Parti Bayrakları

Ülkemizde seçim tarihlerinden önce Yüksek Seçim Kurulunun önermiş olduğu standartlar doğrultusunda siyasi partilerin reklamlarını yapabilmek ve adaylarını tanıtabilmek için kullandıkları reklam araçlarıdır.

Firmamız bünyesinde üretilen Parti Bayrakları raşel kumaşa dijital baskı yöntemi kullanılarak üretilmiştir. Bayrakların en sık kullandığı ortamlar dış mekanlar olduğu için ürünlerimiz hava şartlarına dayanıklı malzemelerden üretilmiştir.

Parti Bayrağı alırken dikkat etmeniz gerekenler;

  • Baskıda kullanılan mürekkeplerin yağmurda akma ve sıcaklarda solma yapmayacak şekilde kaliteli mürekkepler kullanılmalıdır.
  • Parti Bayrakları kısa süreli kullanılacak ürünler olarak görüldüğünde piyasada naylona baskı yapılarak üretilmiş kalitesiz ürünler bulunduğundan seçeceğiniz ürünün raşel kumaş olmasına dikkat etmelisiniz. Naylon olarak üretilmiş ürünler miting alanlarında çok kısa sürede tutuşma riski içermektedir.
  • Bayrakların asma iplerine bağlanacağı yerlerin sadece yapıştırma olarak üretilmemiş olmaması gerekmektedir.

Not: Firmamız tarafından üretilen parti bayrağı iplere bağlanma bölümlerinde kesilme ve kopmalara dayanması için PVC boru kullanılmıştır. İpler direk bayrak yuvası içinden geçmeyerek PVC boru içinden geçmektedir. Bayraklarda bulunan PVC boru ve ip yuvaları Çift dikiş olarak üretilmiştir.

  • Bastırmak istediğiniz logoyu sipariş vermeden önce örnek bir çıktısını isteyerek kontrol etmelisiniz. Baskı ve malzeme kalitesi kalitesiz olan ürünlerde istediğiniz imalatlar oluşmamaktadır. Birçok art niyetli firma Parti Bayrakları ürünlerinin kısa sürede temin edilmesi durumu olduğu için özensiz iş yapmaktadır. Kalitesiz teslim edilen ürünler süre zaman kısıtlığı yüzünden birçok müşteri tarafından istenmese de kabul edilmektedir.

Firmamız Parti Bayrakları alanında geçmiş tecrübeleri sayesinde bu alanda en çok tercih edilen firmalar arasında bulunmaktadır. Siparişleriniz istediğiniz sürelerde teslim edilmektedir.