Sopalı Bayrak

Sopalı Bayrak

Mitingler, karşılama ve resmi bayram kutlama etkinliklerin kullanılan sopalı bayrak modelleri istenilen kalite ve ölçülerde firmamız tarafından istenilen sürelerde teslim edilmektedir.

Baskı çeşidi olarak kağıt yada kumaşa baskı yapılmaktadır. Kısa süreli kullanımlar için alındığından bu modellerde en çok dikkat edilmesi gereken konuların başında tutma kısımlarının malzemesi ve bayrakların sopalara montaj yapıldığı yerlerin dikişlerine dikkat edilmesi gerekmektedir. Kısa kullanımlı ürünler olduğundan bayraklar genelde sopalara yapıştırma yöntemi ile montaj yapılmaktadır. Yapıştırma yöntemi ile üretilen bayraklar çok kısa süre içinde bozulmaktadır.

Firmamız bünyesinde üretilen standart ürünlerin bayrakları el tutma sopalarına çift dikiş yöntemi kullanılarak montaj yapılır.

Sopalı bayrak ürünlerinde kullanılan tutma sopaları isteğe göre ahşap ya da sert plastik kullanılarak üretilmektedir. Bu ürünü almadan önce sopalarında plastik kullanılacak ürün tercih edecekseniz kullanılan plastiğin kırılgan özellikte olmadığına dikkat etmeniz gerekir. Sopalı bayraklar genelde kişilerin ellerinde sallayarak kullandıkları bir araç olduğundan kırılgan yapılı plastikler hemen kırılarak beklediğiniz işlevi görmeyecektir.

Sopalı Bayrak siparişlerinde kalitemiz ve teslim hızımızdan dolayı firmamız ülkemiz genelinde en çok tercih edilen firmalar arasında yer almaktadır.

Firmamızın geniş üretim alanı ve tecrübeli ekipleri sayesinde acil alınmış bir miting kararı için bile çok kısa sürede siparişler alınıp istenilen sürelerde teslim edilmektedir.

Bayrak siparişi vermek ve ürünler hakkında detaylı bilgi almak için web sitemiz üzerinde bulunan iletişim numaralarından bizimle iletişime geçebilirsiniz. Anlaşmalı kargo avantajlarımız ile siparişleriniz en uygun fiyat imkanı ile adrese gönderilmektedir.