Süs Flamaları

Süs Flaması

Genelde firmaların açılışlarında kullandıkları ve renkli görüntüler ile meydanları süsledikleri bayrak modelleridir.

Firmamız tarafından üretilen flamalar raşhel kumaş üzerine baskı yapılmış malzemenin bağlama iplerine (fitillerine) dikme yöntemi ile imal edilmektedir. Süs Flamaları standart olarak bir takım 14-15metre uzunluğunda ve 50-55 adet bayraktan oluşan dize şeklindedir. Her takımı birbiri ile bağlamak için takımların başında ve sonunda 60 cm’lik ek yapma ipleri bulunmaktadır.

Piyasada fiyat avantajı sağlamak için genelde dikiş yöntemi yerine ısıl işlem uygulayarak bayrakları yapıştırma yöntemi kullanılmaktadır. Isıl işlem ile yapıştırılmış bayraklar dış hava koşullarına dayanıksız olduğundan dolayı çok kısa sürede kopma ve yırtılma gibi bozulmalar görülmektedir.

Süs Flamaları üçgen, kırlangıç, oval ve kare şeklinde standart renklerin yanı sıra firmanızın logosunu bastırarak sipariş verebilirsiniz.

Kullandığımız baskı kalitesi ve mürekkepler sayesinde almış olduğunuz ürünleri uzun süre dış ortamlarda kullanabilirsiniz. Görsel olmayan ürünlerde renkli vinil kumaşlar kullanılmaktadır. Ürünlerimizin bayrak bölümlerinde naylon tabir edilen kalitesiz malzemeler tercih edilmemektedir.

Süs flaması üretimlerin standart görülen ölçüler;

Genişlik = 20cm x Yükseklik=30 cm

Genişlik = 30cm x Yükseklik =45cm

Genişlik = 50cm x Yükseklik =75cm

olarak üretilmektedir. Standartların dışında kullanmak istediğiniz ölçülerde üretim imkanımız bulunmaktadır.

Firmamız bünyesinde üretilen ürünler doğaya ve insan sağlığına zarar verebilecek kimyasal maddeler içermemektedir. Ürünlerimiz firmamızın marka güveni ile kalite garantisi altındadır. Vermek istediğiniz siparişler Türkiye’nin her noktasına istemiş olduğunuz süre içinde adrese teslim olacak şekilde anlaşmalı kargo firmaları ile gönderilmektedir.

Firmamızın iletişim numaralarından ulaşarak siparişlerinizi verebilirsiniz.